0 položek
0 Kč

ABSORBINE MÁ PRODUKTY I PRO VAŠE PEJSKY

Máte doma pejska ? Věděli jste, že některé produkty značky Absorbine jsou bezkonkurenční i pro ně ? ????

Tak například...

MIRACLE GROOM KOUPEL VE SPREJI
Tento přípravek 5v1 pomáhá při péči o srst jako bezoplachový šampon, odstraňovač skvrn, zbavuje zápachu, vyživuje a usnadňuje rozčesávání. Bez vody, bez sprchy, bez namočení!

SHOWSHEEN SPREJ PRO FINÁLNÍ ÚPRAVU
Sprej pro finální úpravu je unikátní lesk ve spreji, vyvinutý tak, aby přinášel nesrovnatelnou pomoc při péči o srst. Léty osvědčená receptura jemně obaluje každý chloupek srsti pro lepší rozčesatelnost. Lesk zdůrazňuje barvu srsti a svalový aparát, proto je více než vhodný na výstavy a soutěže. Pro svůj tichý chod lze v klidu používat i u pejsků, kteří se běžných sprejů bojí. U dlouhosrstých plemen je nepostradatelný jako prevence před zacucháním a vzniku dredů.

SHOWSHEEN GELOVÝ ROZČESÁVAČ PRO VELMI ZACUCHANOU HŘÍVU
...nebo velmi zacuchanou srst. Když se holt zadaří, pes už s dredy chodí a není to zrovna komondor :-), lze dredy vyřešit i bez nůžek pomocí kapičky Gelového rozčesávače a pár minutami trpelivosti páničkovy i psí. Báječný na záškodnické dredy "záušáky" :-)

Všechny produkty naleznete zde: https://www.absorbinecz.cz/produkty-pro-psy/

Na obrázku může být: 1 osoba

Související obrázkyTento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace