0 položek
0 Kč

DEKY ZNOVU JAKO NOVÉ S ABSORBINE LEATHER THERAPY

DEKY ZNOVU JAKO NOVÉ !
Majitelé, kteří své koně přes zimu dekují nám jistě potvrdí, že málokterá deka si na vlastní textil nezkusila bahnivou lázeň. Přes deky se vlastně dopracujeme k za...špiněným rajtkám, bundám, podsedlovkám, ohlávkám, kamaším a vlastně všemu.

Na pomoc ovšem přichází ABSORBINE se svou řadou Leather Therapy.

Prací přípravek Leather Therapy Saddle pad and blanket wash dá špíně absolutní STOP. Účinný prací koncentrát pro přírodní i syntetické látky s vůní levandule.
Možno použít v automatické pračce. Hluboce čistí, optimalizuje praní prodyšných a voděodolných materiálů. Skvělý pro péči o koňské deky a pláštěnky z hi-tech funkčních textilií, je šetrný k impregnaci!!! Eliminuje zápach a osvěžuje textil.

Ruku v ruce s produktem Leather Therapy Saddle pad and blanket rinse zůstane vaše vybavení svěží….déle! 
Jedná se o jemné, ale účinné máchadlo, které se používá stejně, jako běžná aviváž.
Přípravek je jemný a vhodný pro prodyšné a voděodolné, impregnované deky. Reguluje pH. Obsahuje sanitační činidla, která snižují riziko křížové kontaminace bakteriemi a plísněmi, zamezuje tak rozšiřování kožních potíží mezi koňmi. Významně změkčuje textil jako zmíněné koňské deky všeho druhu, podsedlové deky, kamaše, bandáže, kartáče na čištění. Snižuje statickou elektřinu, váš kůň už nebude při sundávání deky šílet od jiskřiček.

Více se o přípravcích dozvíte na https://www.absorbinecz.cz/pece-kozene-vyrobky/

Na obrázku může být: kůň a venku

Související obrázkyTento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace