0 položek
0 Kč

HOOFLEX PROTI HNILOBĚ KOPYT - ÚČINNÁ POMOC

Společně s podzimem přichází i bahnité výběhy a zvýšené riziko hniloby kopyt. Ten, kdo měl s hnilobou zkušenost, jistě potvrdí, že to není nic příjemného. 
Hniloba kopyt je vyvolávána souhrou více faktorů, mezi něž může patřit vlhko, teplo, špína, tvar a úprava kopyta a další, které umožňují rozmnožování tzv. hnilobných bakterií.
Musíme správně odlišit kopyto běžně zapáchající a kopyto postižené hnilobou.
Hlavním poznávacím znamením hniloby kopyt je páchnoucí, mazlavá, černá hmota, objevující se především zprvu v postranních rýhách podél střelu a uvnitř střelové rýhy.

▶️ Koně s úzkým kopytem společně se zabahněným, nedejbože zahnojeným prostředím jsou mnohem náchylnější k infekcím kopyt.◀️

Jak se hniloby účinné zbavit ? ????

Absorbine Hooflex Proti Hnilobě Kopyt je vysoce efektivní péče o kopyta, která ničí a působí preventivně proti bakteriím a plísním, podílejících se na vzniku hniloby střelky a onemocnění bílé čáry.

✅ Úzký a dlouhý aplikátor, pro přesnou a dostatečnou aplikaci
✅ Neobsahuje karcinogenní formaldehyd a dehet
✅ Podporuje růst zdravé tkáně a přirozené hojení

Pro tu nejrychlejší odezvu doprovoďte léčbu změnou managementu (vysušení výběhů, zvýšení frekvence kydání v boxe, správnou úpravou kopyt).

https://www.absorbinecz.cz/kone-pece-o-kopyta/

Na obrázku může být: venku

Související obrázkyTento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace