0 položek
0 Kč

Switch Pro (KillItch) 500ml, láhev 500ml

Náš tip
Výrobce: Carr&Day&Martin
EAN: 5021544403503
Dostupnost: na cestě
Varianta:
Cena: 1.154 Kč


ks

POPIS

Mléko s benzylbenzoátem, které pomáhá v mnoha případech úspěšně zmírnit svědění na únosnou míru. Pro koně s diagnostikovanou letní vyrážkou je ideální jeho první použití při prvních příznacích svědění, nicméně lze použít kdykoliv v průběhu sezóny. Výrobce totiž udává, že pokud je Switch Pro (Killitch) aplikován hned na začátku muchařské sezóny, tak se při dodržení dávkování nemusí letní vyrážka ani rozjet. K tomuto efektu jsme se ani s KillItchem sami bohužel nedopracovali, ale zklidnění a snížení drbání bylo u našeho prvního muchaře výrazné. Doufáme, že právě vašemu koni bude "sedět".

Switch Pro nahrazuje v některých zemích oblíbený KillItch, dle slov našeho dodavatele jde o totéž. Pro srovnání mrkněte na připojené fotky. Na první pohled se mléka jeví naprosto totožně. 

Killitch je v zemi výrobce (UK) prodáván a registrován jako veterinární léčivo, prodej je povolen tedy pouze veterinářem. V ČR jeho prodej není povolen vůbec.

Switch pro má stejnou účinnost, podobný obsah účinných látek a je deklarován jako veterinární přípravek, číslo schválení 117-17/C. Tedy pokud nakupujete od registrovaného dovozce, můžete jej volně prodávat koncovým zákazníkům. Pokud jej dovážíte třeba z členských států EU, je registrace pro prodej v ČR na vás.

Spotřeba je odvislá na tom, kolik míst a v jaké ploše musíte mazat, dá se vydržet i s jednou lahvičkou na sezónu, majitelé těžkých muchařů pak udávají spotřebu okolo 1,5 l/rok. Použití stejně jako KillItch.

Před použitím čtěte pozorně etiketu výrobku!

Schváleno pro prodej v České republice od registrovaného dovozce Ghoda s.r.o.

Držitel rozhodnutí o schválení a distribuce v ČR: Ghoda s.r.o., Husinecká 10, 130 00 Praha  3, číslo schválení 117-17/C

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace