0 položek
0 Kč

O NÁS

Jak jsme potkali Absorbine..

Absorbine. Značka spojená s Amerikou, americké stáje nevratně spojené s Absorbinem. Ne, vážně jsme nijak netoužili rozšířit portfolio našeho podnikání. Poměrně jsme si vystačovali s malým elektronickým obchůdkem, specializovaným na potřeby boje proti hmyzu u koní a pro muchaře. Malé peníze, malé starosti, velká zábava. A mohli jsme si dovolit prodávat jen to, co jsme sami ozkoušeli. My, nebo naši kamarádi, či několik málo vybraných, spolehlivých zákazníků. Na rozšíření sortimentu nebyly kapacity a taky proč … víceméně vše už na trhu s koňskými potřebami bylo.

 A pak jsme před lety potkali svůj první Absorbine. Byl to repelent Ultrashield, který nám dovezl kamarád. A byla to pecka. Tak jo, jeden velmi funkční výrobek potěší. Pak jsme si dovezli masku proti hmyzu stejné řady, Ultrashield. Moc dobře si pamatuju, jak jsem na ni zírala, jakápak prý pevná maska, takový šuntíček lehoučký a oddalovala jsem její nasazení na hlavu zarůstajícímu muchařskému koni v přesvědčení, že si ji přes noc serve, rozškrábe se do krve a srst, čupřina a měsíce práce budou pryč…pak si rozerval testovanou masku konkurenční značky a zbyla už jen „absorbinka“. A on ji neserval. Dokonce ani, to samopotící se zvíře, nebylo zapocené pod týlem a dokonce ji ani neroztrhal. Když to zkrátím, maska mi dělala radost celou sezónu, ke konci už měla prodřené dírky na uších, které se ale daly opravit. Ale vzhledem ke kombinaci lehkosti materiálu, UV ochraně, průhlednosti se stala v momentě naší nejoblíbenější maskou. A tady by asi měl příběh končit, jak si malý e-shop produkty rozšířil… Ale Absorbine nebyla náhoda.

Absorbine nám opakovaně chválili známí, žijící v USA, i ten náš kamarád s prvním repelentem, až jsme si nakoupili pár věcí pro naše koně. Bez myšlenek na obchod, protože jsme se chtěli držet jen koňsko/hmyzího tématu. Lesk, šampon, něco na hnilobu, protože bláto, mazání na klouby pro artrotickou důchodkyni, náboje do kopyt pro obézu náchylného ke schvácení a rozčesávač pro „upastvenou“ kobylu, když už bylo místo v košíku. Každý produkt, který nám prošel rukama, v nás zanechal stejný výsledek: whow. Hezky česky přeloženo, sedli jsme si na zadek. Rok jsme se rozhodovali, zda při našem rodinném, chovatelském a podnikatelském vytížení zvládneme podnikání ještě rozšířit. Další roky trvalo, než jsme definovali naši spolupráci s Absorbine. A tyto roky práce a testování teď přinášíme vám, našim zákazníkům, jako výhradní dovozci produktů Absorbine pro ČR a SR. Ani nevíme vlastně proč, ale Absorbine je značka, která nás, velké skeptiky, jednoznačně přesvědčila o své kvalitě, „donutila“ nás rozšířit portfolio působnosti, pracovat ještě déle do noci a zkrátka nás chytila za srdce. Zní to jaké klišé, ale za kvalitou si stojíme. Produktům důvěřujeme my i naši koně. A vůbec nepochybujeme, že vy a vaši koně budete také. Jinak bychom to totiž nedělali.

Za tým Ghoda s.r.o

Hanka a Zbyněk Mejtovi

Hanka a Zbyněk Mejtovi

 

Navštivte nás na Facebooku a přihlašte se k odběru novinek, ať vám neunikne žádná akce.

Navštivte nás na Facebooku