0 položek
0 Kč

ZPRACOVÁNÍ A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Ochrana osobních údajů

 

 1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
   
  1. Správcem Vašich osobních údajů je společnost Ghoda s.r.o., IČ: 02702789 se sídlem Husinecká 10, 13000, Praha 3 (dále jen „správce“).
    
  2. Kontaktní údaje správce jsou následující: Ghoda s.r.o., IČ: 02702789 se sídlem Husinecká 10, 13000, Praha 3, tel. : +420 226 254 194, Email.: prodej@absorbinecz.cz
    
  3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů


 

 1. ZÁKONNÝ DŮVOD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
   
  1. Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný  tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).


 

 1. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
   
  1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.
    
  2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
    
 2. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

 1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, jsou 3 roky, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).


 

 1. DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

 1. Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou firmy Heureka Shopping s.r.o. (zpracování emailu pro zasílání emailového dotazníku spokojenosti), Triangl web solutions s.r.o. (správce eshopů), Daně Máca s.r.o. (zpracovatel účetnictví), Zaslat s.r.o. (zasílací služba vašich zásilek), Blueboard Webhosting s.r.o. (poskytovatel webhostingu), ECOMAIL.CZ s.r.o. (zasílání emailových newsletterů).

 

 1. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ

 

 1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
   
 2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš      souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat na emailu prodej@absorbinecz.cz.
   
 3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
   
 4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.

 

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 25.5.2018

Přiložené dokumenty